Прес-анонс брифінгу про загальноєвропейську збірку для гуманітарних потреб України

20 квітня, о 10.00, в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться брифінг для журналістів з нагоди проведення 24 квітня 2016 року, за закликом Святішого Отця Франциска, Папи Римського, загальноєвропейської збірки для постраждалих від війни в Україні.

Як уже було повідомлено, Святіший Отець Франциск, виявляючи турботу та солідарність зі страждаючим від військової агресії народом України, виступив із закликом провести в неділю, 24 квітня, у всіх католицьких храмах Європи збір пожертв для гуманітарної допомоги в Україні.

Цей заклик Вселенський Архиєрей проголосив у Неділю Божого милосердя, 3 квітня 2016 року, зокрема кажучи: «Моя думка лине до всіх народів, найбільше спраглих примирення та миру. Зокрема, маю на увазі тут, у Європі, драму тих, хто переносить наслідки насильства в Україні: тих, які перебувають на теренах, охоплених військовими діями, які вже викликали тисячі смертей, і понад мільйон тих, хто були змушені залишити ці території з огляду на важку ситуацію, яка й далі триває… З цією метою у неділю, 24 квітня, в усіх католицьких церквах Європи буде проведено спеціальну збірку. Заохочую вірних приєднатися до цієї ініціативи своїми щедрими пожертвами. Цей жест милосердної любові, крім полегшення матеріальних страждань, має на меті висловити мою особисту та всієї Церкви близькість і солідарність. Висловлюю щире побажання, щоб це змогло допомогти без подальших зволікань сприянню мирові і пошані до права на цій землі, що зазнала дуже багато випробувань».

У брифінгу візьмуть участь: Блаженніший Святослав, Глава Української Греко-Католицької Церкви, та Андрій Васькович, президент МБФ «Карітас України». Модератор – о. Ігор Яців.

Телефон для довідок: 050 664 81 84, о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ

Департамент інформації УГКЦ