Представниця Департаменту військового капеланства взяла участь у тематичному заході з нагоди Дня Матері

Напередодні Дня Матері, який ми святкуємо в другу неділю травня, в бібліотеці Центрального будинку офіцерів ЗС України відбувся тематичний захід «Берегиня роду і народу».

Почесною гостею зустрічі стала працівниця Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, майор у відставці Наталія Дубчак – матір військовослужбовця сержанта Олександра Єрощенка, який захищав східні рубежі нашої країни у складі 95-ї окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ ЗС України і загинув у 2015 році під Дебальцевим.

Присутні курсанти Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка, працівники Центрального будинку офіцерів ЗС України були зворушені розповіддю пані Наталії про сина, родину, роботу в Департаменті військового капеланства з матерями загиблих воїнів, зниклих безвісти та військовополонених.

Всеукраїнський фотопроєкт «Сильні духом. Мами» розчулив навіть чоловіків. У фотопроєкті представлено світлини дванадцяти матерів з різних куточків України, які втратили своїх синів під час бойових дій з російським агресором, але продовжують життя та займають активну громадянську позицію. Наталія Іванівна розповідала історії жінок-мам, які взяли участь в проекті. І в своєму виступі зазначила: «Дуже важливо підтримувати матерів, які віддали неньці-Україні саме найдорожче – своїх дітей. Хочеться вірити, що ми останнє покоління, якого торкнулася війна. Велика надія на молодь, яка не дасть повернутися старим часам. Ми маємо довести справу до кінця, важливо пам’ятати кожного загиблого».

Зустріч була дуже теплою, родинною, тому й пісню «Чорнобривці» з солісткою Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, Заслуженою артисткою України Наталією Заболоцькою, співали всі.

central.house.of.officers