Представники УГКЦ беруть участь у Міжнародній військовій конференції в Словенії

З 1 по 5 лютого в м. Любляна, що в Словенії, проходить ХХVII  Міжнародна військова конференція головних військових капеланів країн світу (ІМССС, 2016). У цьогорічній Конференції бере участь 31 делегат із різних країн світу.
Українську Греко-Католицьку Церкву на Конференції представляють Владика Михаїл Колтун, керівник Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, а також о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту.
“Участь у такому заході сьогодні є дуже важливою, – зазначає о. Любомир Яворський. – Як представники українського військового капеланства маємо можливість говорити про Україну на міжнародному рівні, а також почути слова підтримки від різних країн світу”.
Міжнародна військова конференція головних військових капеланів країн світу проводиться вже двадцять сьомий рік поспіль, починаючи з 1990 року, і проходить в різних країнах-членах НАТО. Українська делегеція бере в ній участь удев’яте.
Прес-служба Департаменту військового капеланства