Представник УГКЦ увійшов до складу Громадської ради при Держприкордонслужбі

У вівторок, 28 лютого, в Адміністрації Держприкордонслужби пройшли організаційні заходи, пов’язані із завершенням каденції Громадської ради та обрання і установчі збори нового складу цього органу. Участь у заході взяв Олександр Мельник, референт Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. 

На звітно-виборчих зборах були присутні керівництво Держприкордонслужби та керівники структурних підрозділів  Адміністрації відомства.

Після закінчення першої, звітної, частини заходу, розпочалися збори з формування нового складу Громадської ради. Відтак, було прийнято представників 35 громадських організацій та спілок, які займаються протидією корупції, волонтерством, патріотичним вихованням молоді, роботою з ветеранами та іншою діяльністю.

Зокрема, у зв’язку із майбутнім введеням військового капеланства до Державної прикордонної служби, до складу Громадської ради було запрошено представника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України Олександра Мельника.

Варто зазначити, що новий склад Громадської ради надалі буде зосереджувати основну увагу на питаннях пов’язаних з соціальним захистом особового складу відомства та всебічного його забезпечення, буде здійснювати громадський контроль за проведенням антикорупційних заходів, а також  роботі з удосконалення професійної майстерності та укріплення правопорядку і дисципліни.

Наприкінці засідання голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко подякував членам Громадської ради за плідну та активну роботу і зазначив, що Громадську раду та Адміністрацію Держприкордонслужби об’єднує, перш за все, бажання захистити державу та зробити систему охорони кордону сучасною і максимально ефективною.

«Сподіваюся, що ми об’єднаємо наші зусилля заради досягнення цієї шляхетної мети», – зазначив керівник прикордонного відомства.

За матеріалами: dpsu.gov.ua