Представник Душпастирської ради при ДПтС України висловив солідарність Церков щодо захисту прав персоналу пенітенціарної служби

19 лютого 2016 року у Львові проходило регіональне засідання Національної профспілки персоналу пенітенціарної служби України, на якому відбулося обговорення необхідності захисту прав персоналу пенітенціарної служби в часі здійснення пенітенціарної реформиПротоієрей Костянтин Пантелей від імені Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України висловив солідарність із справедливими вимогами до уряду щодо зміни ставлення до персоналу ДПтС.

З огляду на дні національної жалоби, коли вшановується пам’ять загиблих 18 – 20 лютого 2014 року під час громадянського протесту проти беззаконь влади, а також пам’яті полеглих захисників Батьківщини під Дебальцевим, засідання розпочалося із заупокійної молитви. На семінарі-нараді Голова профспілки Олег Андрієнко наголосив на відповідальності керівників місцевих профспілкових осередків за забезпечення соціально-правового захисту людей. Це стосується працівників органів і установ Державної пенітенціарної служби і тих, на кого, на жаль, очікують масштабні скорочення.

“Тема пенітенціарної служби – незрозуміла суспільству, – зазначив о. Костянтин, – певен, необхідно створити соціальний ролик, який пояснить суть і покликання пенітенціарної служби, покаже особу пенітенціарія. Це сприятиме дозріванню громадської думки. Над цим треба працювати”.
Пенітенціарне душпастирство УГКЦ