Празник Покрови Пресвятої Богородиці з захисниками України

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці – Матері, Захисниці та Покровительки захисників України, у львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулася архиєрейська Божественна Літургія за участі численної кількості офіцерів Збройних Сил України, США, Канади, Великої Британії, Данії, Швеції, Литви та Польщі, курсантів Національної академії сухопутних військ, ліцеїстів Львівського державного ліцею імені Героїв Крут та прихожан.

Очолив молитву владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської архиєпархії у співслужінні з військовими капеланами Львівської архиєпархії – о. Тарасом Михальчуком, о. Андрієм Хомишиним, о. Володимиром Адамчуком, о. Юрієм Балухом та ректором Українського католицького університету о. д-ром Богданом Прахом.

У своєму вітальному слові владика Володимир привітав з Днем захисника України всіх військовослужбовців та подякував їм за службу. По завершенню Літургії капелани освятили новий прапор ліцею імені Героїв Крут.

“У сьогоднійшній день пам‘ятаймо про захисників України, дякуймо, і згадаймо у молитвах тих Героїв, які віддали свої життя за волю, незалежність, сувернітет та цілісність України, – Січових Стрільців, героїв УГА, УПА, АТО та ООС”, – закликають військові капелани Львівської архиєпархії.

kapelanstvo.info