Правління Всеукраїнської християнської міжконфесійної місії відвідало в’язнів Львівської виправної колонії

Виїзне засідання правління Всеукраїнської християнської міжконфесійної місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», що відбувалося 4 – 5 травня у Львові, завершилося відвідуванням в’язнів у Львівській виправній колонії №48 на Хуторівці.
Сюди часто приходять капелани і волонтери від Церков Місії. Колонія розташована у безпосередній близькості до духовної Семінарії Святого Духа, тому, за сприянням ректорату, семінаристи є частими гостями в цій пенітенціарній установі. Вже кілька років у семінарії діє Відділ пенітенціарного душпастирства.
Присутність капеланів є знаком Божої любові для засуджених і для персоналу. Для засуджених неодразово за кримінальні здлочини чоловіків, що утримуються в окремих локальних зонах, прихід душпастирів, які свідчать єдність християнського служіння милосердя у різноманітності тардицій, є потужним закликом для подолання суперечностей.
Відокремлені від суспільства, в’язні пререживають багатоступеневе відчуження, що стоїть перешкодою для подальшої інтеграції до спільноти. Відчуження від соціуму, протиставлення відносно персоналу, поділ через кримінльні звичаї, відокрмлення у локальних секторах – усе це спричиняє самотність і часто озлоблення.
Тому єдність християнської проповіді, формування молитовних груп, зустріч з волонтерами дає надію і сили на подолання мурів відчуження.   Молитва з капеланами різних Церков і слова благословення залишили глибокий слід від зустрічі.
Пенітенціарне душпастирство УГКЦ