Працівники Департаменту військового капеланства вшанували пам’ять Героя України Олександра Єрощенка

Дзвін Пам’яті пролунав сьогодні у Міністерстві оборони України на честь полеглого Героя Олександра Єрощенка, який загинув 14 лютого 2015 року в м. Дебальцеве Донецької області, захищаючи Україну.

У церемонії взяли участь працівники Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінський, ТІ, о. Ростислав Височан, Олександр Мельник та мати Героя Олександра Наталія Дубчак.
Вічна пам’ять полеглому Захиснику України!

Довідка:

Єрощенко Олександр Сергійович народився 4 жовтня 1982 року, проживав у м. Ірпінь Київської області. Молодший сержант, навідник аеромобільної десантної роти 95-ї окремої аеромобільної бригади (Житомир). За освітою був викладачем історії. У березні 2014 року пішов добровольцем на захист Батьківщини спочатку до Нацгвардії, а після ротації перейшов до десанту. Залишилася 8-річна донька.

14 лютого 2015 року загинув в бою під Дебальцеве. Під час штурму російськими бойовиками українських позицій Олександр кинувся рятувати пораненого товариша та не помітив одну з вогневих точок противника. Був у бронежилеті, але ворожа куля дістала з боку.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ