Працівники 2-ої Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку

21 жовтня 2017 року військовий капелан о. Андрій Сіданич разом із офіцерами, працівниками 2 Галицької бригади НГУ та їх сім’ями  звершили духовно-пізнавальну поїздку до Крехова, Страдча та Жовкви.

В часі паломництва душпастир разом із військовослужбовцями відвідали відпустове місце Львівської архиєпархії УГКЦ в с. Страдч, де знаходяться мощі блаженних священномученика Миколая Кондрата та дяка Володимира Прийми.

Далі мандрівка пролягла до Крехівського монастиря святого Миколая Чудотворця ЧСВВ. Прочани помолились за мир в Україні, за військових та їхні родини, поранених та полонених перед чудотворними іконами Крехівської Матері Божої та святого Миколая Мирликійських Чудотворця. Опісля на території монашої обителі усі відвідали печери та чудотворне джерело, які знаходяться на Крехівських пагорбах. Щиро дякуємо Високопреподобному о. Івану Майковичу – ігумену Крехівського монастиря святого Миколая Чудотворця – за привітну зустріч, цікаву екскурсію та смачний обід.

По дорозі додому прочани завітали у місто Жовква – місто-музей, яке на сьогодні має статус державного історико-архітектурного заповідника, на території якого розміщено близько 55 пам’яток архітектури, зокрема світового рівня.

Протягом такого короткого часу кожен мав чудову нагоду збагатитися духовно, помолитись в тиші та відпочити, а також відкрити для себе культуру та історичну спадщину королівського міста Жовкви.

Kapelanstvo.info