Позашляховик для потреб Української Добровольчої Армії передали греко-католики з Італії

28 березня 2016 р. Б., Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ, правлячий Архієрей Бучацької Єпархії УГКЦ, освятив та благословив на щасливу дорогу позашляховик для потреб Української Добровольчої Армії.

Владиці Дмитрові в часі освячення співслужив о. Дмитро Ненчин, віце-канцлер Бучацької Єпархії. Як повідомляє Прес-служба Бучацької Єпархії, цей позашляховик невдовзі буде доправлений на територію бойових дій.

Цей автомобіль за стараннями волонтерів м. Вітербо (Італія) та ГО «Волонтери Бучаччини» вдалося транспортувати з Італії та провести належні технічні приготування.

Після освячення Владика Дмитро звернувся до присутніх представників волонтерського руху міст Бучача і Чорткова зі словами подяки та підтримки. Також він особливо подякував волонтерам з Італії, які, незважаючи на велику відстань, завжди пам’ятають про потреби своїх земляків.

 Також варто зазначити, що вірні Бучацької єпархії впродовж двох останніх місяців здійснили збірку продуктів, які були передані волонтерам, для допомоги нужденним на території проведення АТО.

Прес-служба Бучацької Єпархії УГКЦ