Посол Ватикану відвідав “Карітас” у м. Краматорськ

Посол Ватикану Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті відвідує Схід України, щоб засвідчити близькість Папи до народу, а також розповісти Святішому Отцеві під час особистої зустрічі про все, що побачить.

У середу, 24 лютого, Апостольський Нунцій Клаудіо Ґуджеротті зустрівся з мером Краматорська та відвідав благодійний фонд Карітас-Краматорськ, де також мав зустріч із військовими капеланами УГКЦ. Крім того, владика планує зустрітися з переселенцями, що проживають у місті.

Апостольський Нунцій передав «послання від Папи». Архиєпископ сказав, що Папа послав його, аби засвідчити близькість до цього народу”.

“Дивлячись на мене, ви бачите послання від Папи. Папа відчуває близькість до людей на Донбасі. І через 15 днів я побачуся з Папою особисто. Він хоче знати, що я бачив. Він хоче допомогти. Ви розумієте, що для людини, яка живе поза контекстом, важко зрозуміти, яким чином він може проявити близькість. Папа хоче сказати, що він вас любить. Ви для нього важливі, ви не можете бути предметом насильства. Бог не може допустити, щоб народ терпів понад його можливості. Мільярд і 200 мільйонів католиків моляться за вас — це одне зі важливих послань Папи”, — сказав Папський Нунцій у Краматорську.

Зі словами привітання до Архиєпископа звернувся о. Василь Іванюк, військовий капелан УГКЦ, голова “Карітасу” в м. Краматорськ:

На зустрічі з Апостольським Нунцієм були присутні представники Ради Церков міста Краматорськ, а також представники місцевої влади.

Архиєпископ сказав, що метою його приїзду є, передусім, “передати підтримку Папи людям на Донбасі та запевнити, що їхні проблеми дуже близькі Святішому Отцеві”.

Після завершення зустрічі в “Карітасі” Апостольський Нунцій висловив бажання поспілкуватися з молоддю міста та відвідати сім’ї переселенців, що проживають в Краматорську.

За матеіалами CREDO,  vp.donetsk.ua