Понад півсотні воїнів АТО взяли участь у духовному заході в Олеську

Більше 50-ти демобілізованих воїнів АТО взяли участь у районному духовно-молитовному заході для учасників АТО та їхніх сімей, який відбувся 23 січня в селищі Олесько за ініціативи єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Михаїла Колтуна та за сприяння керівництва району.

Розпочалася зустріч у храмі Успіння Пресвятої Богородиці Олеська, де відбулась Божественна Літургія за участі 15-ти священиків УГКЦ Буського та Олеського деканатів. Після спільної молитви до воїнів АТО звернулися декан отець Ігор Суходольський та військовий капелан отець Володимир Касіян, а також виступив відомий у Надбужжі волонтер Михайло Цюрко. Далі відбулась панахида за загиблими воїнами АТО, героями Небесної Сотні. Демобілізовані воїни спільно з священиками та чисельною громадою виклали лампадками хрест – символ пам’яті про борців за Незалежність Української держави.

Акцію продовжила духовно-мистецька програма у народному селища Олесько. Зі словами подяки і підтримки до захисників України звернулися декан Буського деканату УГКЦ отець Володимир Залуцький, а також представники влади. На завершення для військових та членів їх сімей відбулася екскурсія Олеським замком.

За матеріалами Буського радіо