Поминальна молитва в день річниці загибелі Героя України Василя Сліпака

29 червня 2017 р. Б., о 10:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбулася поминальна молитва за Героя України Василя Сліпака за участі хорової капели “Дударик”.

У Львові до річниці загибелі видатного українця пройде музичний open-air марафон «W LIVE. Тихі дні любові і музика миру». Пам’ятні заходи проходитимуть у різних країнах – Франції, Польщі, США тощо. Кожен день триденного марафону буде присвячений окремій галузі музичного мистецтва: хоровій, фортепіанній та оперній музиці. Організатори обіцяють не лише виступи найкращих музикантів Європи та України, а й різноманітні локації. Усі місця, де лунатиме музика, пов’язані із життям і творчістю Василя Сліпака.

Окремою подією «W LIVE. Тихі дні любові і музика миру» стане прем’єра документального фільму «Міф», який розповідає про життя і загибель оперного співака, про його вчителів і талант, якому немає рівних. Фільм покажуть не лише в Україні, а й у різних країнах світу, проте прем’єра відбудеться у Львові.

Пам’ятаймо тих, хто воював та загинув за єдину Україну! 

Довідка: видатний український оперний співак, патріот, волонтер, учасник АТО Василь Сліпак 29 червня 2016 року на Луганщині отримав поранення не сумісні з життям. До роковин смерті митця заплановані пам’ятні заходи у Львові.

Капеланство.info