Подяка від українських військових капелану за спільне святкування Різдва

Важливою психологічною підтримкою для військових з’єднань, особливо у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, є допомога духовного наставника, капелана який молитвою та своїм умиротворенням наповнює воїнів добротою, передає святкові радість, формує у колективі злагоду та порозуміння, а підрозділ об’єднує в одну родину.

Так, від 05 до 12 січня 2018 року з українськими військовими на сході України перебував військовий капелан УГКЦ ієромонах Олег Ладнюк.

Отець Олег  духовно опікується воїнами ще з початку загострення конфлікту 2014 року, і завжди намагається у різдвяний час відвідати і підтримати бійців та населення, з якими товаришує з початку війни.

IMG_1303

За час перебування у військовій частині отець Олег проводив різні заходи для наших військових. У цей Різдвяний час священик служив Божественні Літургії та організував Святвечір для захисників України двох військових частин, а також з різдвяним привітанням та смачними подарунками відвідав структурні підрозділи особового складу. Окрім того, капелан та представник військової частини відвідали навчальні заклади у Муратово та Тошківка, де передали волонтерську допомогу та спланували співпрацю на 2018 рік.

Надзвичайно приємно бачити людей в зоні конфлікту, що тебе зустрічають з відкритими обіймами та щирою душею запрошують до столу. Запрошують тих, хто приніс людям мир та спокій, хто прикрив від ворога та підтримав у скрутну хвилину, воїнів, що звільнили від окупації та волонтерів, що безоплатно допомагають місцевому населенню, яке дуже чекає підтримки та допомоги.

Командування та увесь особовий склад зенітного ракетного полку, артилерійської бригади, учні Муратівської та Тошківської ЗОШ висловлюють щиру подяку за ту духовну підтримку, за матеріальну допомогу та патріотизм яким Ви, отче Олегу, насичуєте нас та з любов’ю даруєте.

За повідомлення зенітного ракетного полку, артилерійської бригади