Подарунки від святого Миколая для військових Києва

Цими днями до українських бійців, що служать у військових частинах Києва та перебувають у військових шпиталях, із солодкими подарунками завітав святий Миколай разом зі своїми помічниками.

Збірку солодощів для наших військових напередодні свята у  храмах УГКЦ Києва організував Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. Дарунки військовим передавали 17 і 19 грудня.

Так, волонтери відвідали військових у госпіталі в місті Ірпінь, на Печерську та шпиталі прикордонної служби. Сестра Василія Гальцова, ЧСВВ разом із святим Миколаєм і молоддю ТУСК «Обнова» передала подарунки військовим, що служать у військових частинах 2260 і 3066 на Печерську, 3066 на Святошині, 3030 на Повітрофлотському проспекті. Студенти-обновляни приготували для наших бійців виставу про святого Миколая, в якій йшлося про те, що найбільшим щастям людини є служіння близьким.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до організації свята Миколая у військових частинах і госпіталях Києва. Окрема подяка ректорату Київського кооперативного інституту бізнесу і права за пожертву і надання приміщення для організаційних потреб,  а також студентам цього ВНЗ та активній молоді УГКЦ за допомогу в пакуванні подарунків.

Повідомила с. Василія Гальцова, ЧСВВ