Початок зимових навчань у військовій частині 1241 Національної Гвардії України у м. Івано-Франківську

У вівторок, 1 грyдня, на плацy військової частини 1241 Національної Гвардії України відбувся урочистий мітинг, присвячений зимовому навчальному періоду. Розпочалися урочистості з виконання Гімну України. Урочистий захід відкрив командир даної частини полковник Курач Ігор Іванович, який під час своєї промови привітав усіх військовослужбовців із початком зимових навчань.

До усіх присутніх звернувся священик храму святого Архистратига Михаїла о. Ярослав Рожак, побажавши, щоби Боже благословення завжди супроводжувало кожного військовослужбовця впродовж усього життя. Після благословення усі військовослужбовці були окроплені святою водою.

Інформаційний центр парафії святого Архистратига Михаїла