«Після Господнього Різдва», – тема зустрічі у Прилуцькій колонії для неповнолітніх

Волонтери пенітенціарного душпастирства Київської Архиєпархії УГКЦ 29 січня 2011 року підготували та провели зустріч на тему «Після Господнього Різдва» з вихованцями Прилуцької колонії для неповнолітніх. На приїзд гостей хлопці очікували з нетерпінням. Адже молодь тягнеться до молоді. Ініціаторами цього заходу стали Тарас Пшеничний і Христина Шонь. Він мав форму 3-годинного семінару і, за задумом організаторів, включав розповідь про історію формування християнського календаря, про традиції святкування та бесіди у малих групах про досвід пережитого празника Господнього Різдва.

Спілкування вийшло дуже сердечним. У волонтерській команді був і багатолітній учасник пенітенціарного душпастирства брат Володимир Левченко, якого хлопці у Прилуках і знають, і люблять. Без його активної участі, мабуть, не проходила жодна із знакових для вихованців зустрічей. «Для мене найважливішим досвідом кожної подорожі в пенітенціарну установу є особиста довірлива розмова, яка для мене є школою любити свого брата во Христі. Такі зустрічі для мене є малими кроками до Христа, який навчає мене нелицемірній любові, – поділився брат Володимир, вминулому військовий водолаз.

На закінчення зустрічі вихованці отримали світлини зі свята Миколая та колядки у музичному супроводі Данила Вербовецького, виконавця капели бандуристів Національної музичної академії.

Для Департаменту Інформації УГКЦ волонтер Христина Шонь