Молитва за мир і примирення під час військового паломництва до Люрду (відео)

У Люрді знову зустрілися військові прочани. Вперше таке паломництво відбулося 58 років тому, після Другої світової. Тоді до цілющого джерела прийшли ті, хто воював між собою, аби помолитися за мир і примирення. Від того часу здійснювати паломництво до чудотворного місця у Франції стало традицією військовослужбовців. Українці її теж підтримують, і цьогоріч у наших вояків була ювілейна 20 подорож.

Українські курсанти, військовослужбовці та капелани майже тиждень їхали до місця паломництва. Очолив делегацію з України військовий єпископ Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

“Таке паломництво є потрібним для наших військовослужбовців, щоб вони могли побачити цей світ, себе в цьому світі, і бачити своє покликання: що і які цінності вони захищають у своїй державі, серед свого народу”, – наголошує владика Михаїл (Колтун).

Під час цьогорічного військового паломництва в Люрді презентували вже відомий в Україні фотопроект “Переможці”. Герої цього проекту також взяли участь у прощі.

Організацію поїздки українських військовослужбовців координує Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України спільно з Патріаршим паломницьким центром та за сприяння Міністерства оборони України.

Детальніше у відеосюжеті  ТСН (Випуск 16:45 за 23 травня 2016 року).

За матеріалами 1+1