Під час Великого посту семінаристи відвідали установи пенітенціарної системи

У Хрестопоклонний тиждень 22 березня 2012 року семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії УГКЦ попровадили моління Хресної дороги для жінок у Чернігівській виправній колонії, та для курсантів Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України. Подорож семінарійного музичного гурту “Ґлорія” у складі братів Миколи Мудрика, Ігоря Сачкова, Юрія Боєчка, Віталія Паламаря, Василя Штангрета стала можлива з благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії протоієрея Олександра Левицького та за сприянням служби ув’язненим жінкам при храмі Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі.

Із Києва волонтери служби привезли традиційний гуманітарний вантаж: солодощі, одяг, засоби гігієни, медикаменти. Учасниками моління стали волонтери Анна Мушинська, Аріна Маслова, ієрей Костянтин Пантелей, ієромонах Віталій (Котик) і сестра Оксана (Пелех), ЧНІ. День 40 Севастійських мучеників, що припав на Хрестопоклонний тиждень і на саму середину Великого посту, став нагодою для духовного переосмислення життя та поглиблення віри через споглядання 14 Стоянь Хресного шляху Спасителя на Голгофу.

А нещодавно 16 березня на запрошення о. Андрія Лемчука гурт “Ґлорія” відвідав м. Чортків та мав змогу побувати у Чортківському СІЗО. Браття поділилися: “…Були відчуття страху і переживання. Але переступивши поріг ізолятора ми відчули себе в іншій реальності, в іншому середовищі. Та найбільше нас здивувало, наскільки приязно нас прийняло керівництво СІЗО та якими уважними були в’язні під час виступу.”


Пенітенціарне душпастирство УГКЦ