Персонал військово-медичного клінічного центру побував в Уневі

07 жовтня 2017 року Центр військового капеланства ЛА УГКЦ організував молитовне паломництво для персоналу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону до Святоуспенської Унівської Лаври Студійського уставу. Разом із працівниками у подорож вирушив о. Мирон Горбовий, капелан закладу.

У Святоуспенській Унівській Лаврі брати-студити провели екскурсію для гостей, розповіли історію монастиря та цілющого джерела. Опісля прочани взяли участь у Божественній Літургії, чисельно приступили до Тайни Сповіді та Євхаристії. Також просили миру та спокою для нашої Батьківщини перед чудотворною іконою Матері Божої і  здоров’я для рідних та близьких. Набрали води із джерела та на запрошення ченців скуштували сачний обід із монастирської кухні.

На завершення паломництва усі бажаючі відвідали Чернечу Гору, де помолились на чернечих могилах. По дорозі до Львова медики завітали до Свірзького замку, де з історією фортеці їх ознайомив директор історичного комплексу.

Kapelanstvo.info