Перший заступник Міністра оборони України відвідав Гарнізонний храм у Львові

Заступника міністра супроводжував командуючий військами західного оперативного командування генерал-майор Віктор Ганущак, начальник Львівського гарнізону та Академії Сухопутних військ ім. П. Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, заступник міського голови м. Львова п. Володимир Шевчук, представники Львівської обласної державної адміністрації, Міністерства оборони України. У Гарнізонному храмі заступник міністра оборони України зустрівся із настоятелем храму та головним військовим капеланом Львівської архиєпархії УГКЦ о. Степаном Сусом, котрий ознайомив гостей із історією святині, її цінними пам’ятками.

Високопосадовець був приємно вражений величчю та красою Гарнізонного храму. Він також зрадів тим, що храм призначений для духовних потреб військовослужбовців та членів їх сімей і був відкритим за старанням військовослужбовців з нагоди 20-ї річниці утворення Збройних сил України. «Ті люди, які моляться у цьому храмі повинні вважати себе найбагатшими людьми»,- сказав на завершення зустрічі заступник міністра оборони України Олександр Олійник.