Перші підсумки навчання військових капеланів у Львові

Цими днями у Львові завершуються навчальні курси для військових капеланів різних конфесій, які організовано при Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного за участі капеланської служби Канади. 

Сьогодні, 9 лютого, учасники та інструктори курсу підбивали підсумки двотижневого навчання. Зокрема отець Любомир Яворський, заступник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, виступив з узагальненням бачення моделі військового капеланства в Україні та пропозицій щодо базового курсу для капеланів різних конфесій.

«Майбутній базовий курс для військових капеланів триватиме протягом 4-8 тижнів. Ми плануємо сюди залучати спеціалістів з-за кордону та з України. Програма навчання складатиметься з 3 етапів, під час яких будемо надавати капеланам теоретичну та практичну підготовку для капеланського служіння військовим у військових частинах в умовах бойових дій», – розповів отець Любомир.

Офіційне закриття навчального курсу для капеланів відбудеться в п’ятницю, 10 лютого. Нагадуємо, що курси для капеланів різних конфесій організовано за підтримки Збройних сил Канади спільно з Радою у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, Міністерством оборони та Генеральним штабом України. Участь у навчанні беруть і військові капелани Української Греко-Католицької Церкви.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України