Перша Хресна дорога вулицями Одеси

У суботу, 8 квітня 2017 р., напередодні Вербної Неділі, вперше вулицями Одеси пройшла  Хресна дорога. Очолили молитву Екзарх Одеський владика Михаїл (Бубній) і ординарій Одесько‑Симферопольської дієцезії єпископ Броніслав Бернацький. У ході також взяли участь єпископ Лютеранської Церкви Сергій Машевський, пастирі та вірні римо- та греко-католицької Церков, військові.

На запрошення військового капелана отця Олександра Смеречинського до молитовної ходи долучилися ліцеїсти Військово-морського ліцею.

“Хлопці самі погодилися пройти шляхом Христових страждань. Розважаючи про Христові страсті, Його терпіння і муки, ми йшли за Ісусом, крок за кроком від стації до стації аж на гору Голгофту, де було виконано вирок смерті – розп’яття”, – розповідає учасниця ходи пані Олеся. – “Погода ніби проходила ці стації разом з усіма віруючими. Ще зранку небо просльозилося, але вже на 14 стаціїї хмари розступилися і на голубому небі засяяло сонце – це свідоцтво вічної незгасаючої любові Ісуса Христа до нас, яка освячена невинною Кров’ю, нечуваними стражданнями та незліченними Ранами Святого Тіла нашого Спасителя”.

Протягом Хресної дороги хрест несли священики, богопосвячені особи, члени різних молитовних груп,  військовослужбовці, парафіяни з Южного, молодь і діти. 17862551_782093728612424_5174996543678690009_n

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України