Передвеликодня місія в зоні АТО капеланів Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

Військові капелани Тернопільсько-Зборівської архиєпархії перебувають у передвеликодній місії в зоні бойових дій на Сході України. Священики з молитвою і Божим словом відвідують наших бійців, благословляють пасхальні страви та уділяють бійцям Святі Тайни. 

“Де двоє, або троє зберуться в Моє ім’я, там Я є серед них…”. Правду говорять хлопці, що заради двох чи трьох, ніхто не захоче їхати в поля, тому ми, порушуючи певні невстановлені та непроголошені правила, робимо все навпаки, – розповідає отець Володимир Топоровський. – Просто беремо та їдемо, бо для Христа Спасителя, який ішов шукати одну загублену овечку, ці хлопці дуже важливі та цінні”.

Військові капелани відвідали бійців із батальйону “Тернопіль”, військових із 24 бригади, де провадять службу земляки священиків, нацгвардійців, і продовжують душпастирські візити до українських військових у зоні АТО.

Окрім того, капелани разом із бійцями відвідали спецшколу інтернат м. Щастя і передали великодні подарунки, які було зібрано стараннями самих військових, волонтерів, вірних нашої Тернопільсько-Зборівської архиєпархії та наших мігрантів в Італії та Іспанії.

Капелани від імені військових щиро дякують усім доброчинцям, які своїми пожертвами долучилися до організації великоднього почастунку нашим військовим, щоби хлопці могли відчути радість там, де, здавалося, вона є не можливою.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України