Пенітенціарні службовці взяли участь у Хресній ході вулицями Тернополя

25 березня 2018 року вулицями Тернополя пройшов Хресний хід за мир і спокій в Україні, який очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій (Семенюк). В молитовному Хресному ході взяли участь близько 150 священиків і 20 тисяч тернополян. Хресною дорогою молитовно розважали над ділами милосердя, на кожній стації читаючи уривки з Святого Євангелія; молитва перепліталася з духовними піснями. 

Цьогоріч у Хресному ході взяли участь представники Державної кримінальної виконавчої служби Збаразької ВК №63. Вони несли 80-ти кілограмового хреста шосту стацію «Вероніка із любові витирає Ісусові лице» на чолі з в’язничним капеланом отцем Омеляном Колодчаком. Під час розважання над ділом милосердя «ув’язненого відвідати» молилися за тих, хто опікується ув’язнененими, хто допомагає їм нести хреста, і як милосердна Вероніка підтримує їх.
На завершення Хресного ходу Митрополит Василій закликав всіх присутніх до посиленої молитви за припинення війни на Сході України, за тих, хто зараз на передовій, за воїнів, капеланів, волонтерів; за всіх тих, хто постраждав від війни.
Надія Тхір