Патріарший хор відвідав в'язнів

22 січня 2015 року у свято Соборності України хор Патріаршого Собору Воскресіння Христового Української Греко-Квтолицької Церкви, під керівництвом Тетяни Стефанишин, виступив з різдвяною програмою в київській слідчій установі. Відбулося два хорових концерти: один перед персоналом Державної пенітенціарної служби, другий перед засудженими, що відбувають покарання у Київському слідчому ізоляторі. До програми було включено хорові обробки народних колядок і щедрівок українських класиків і сучасних авторів. Зал іскрився енергією виконавців. Патріарший колектив, що відзначається високою культурою хорового виконання, подарував слухачам незабутні хвилини й зумів поділитися найціннішими перлинами української культури.

Від 2008 року хор Патріаршого Собору побував у Чернігівській, Менській, Білоцерківській, Кагарлицькій, Ірпінській, Бучанській виправних колоніях та у Київському слідчому ізоляторі. В деяких установах хор виступав кількаразово.