Пасками з Яворова смакують вояки Залізної бригади в зоні АТО

Тисячі пасок, освячених на Великдень в усіх церквах міста Яворова (Львівщина) для військовослужбовців 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького вчасно дісталися зони АТО.

Про це заявив сьогодні, 14 квітня, власкорові IA ZIK настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці міста Яворова, отець-капелан Володимир Шидловський.

З його слів, мешканці Яворова від щирого серця несли на церковні подвір’я найкращі паски для захисників Вітчизни.

«Усі великодні дари бійцям ми гарненько спакували й відправили на схід. Хлопці вже телефонували й дякували», – мовить отець-капелан.

Нагадаємо, що лейтмотивом цьогорічного Великодня в місті Яворові Львівської області – постійному місці дислокації 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького, було найперше освячення пасок, зібраних людьми для військовослужбовців, що боронять державу в зоні АТО. А також – спільний молебень за мирі в Україні.

Зокрема, у 53-му військовому містечку Яворова отець-капелан Володимир Шидловський перед тим, як освятити великодні кошички, у проповіді сказав, що цього року на Великодні свята до церкви Покрови Пресвятої Богородиці, що на території Яворівського гарнізону, прийшло чимало людей, але не так багато, як це була за мирних часів.

«Немає нині біля нас офіцерів, прапорщиків, контрактників легендарної Залізної бригади, які щорічно приходили сюди на святкування Пасхи Христової. Але вони в наших молитвах – щоднини, щохвилини разом з нами», – наголосив отець-капелан.

ЗІК