Пасхальний подарунок військовим 184 Навчального центру від жителів Яворівщини

Із молитви та освячення пасок розпочалося святкування Великодня у 184-ому Навчальному центрі, що у Старичах. Щоб привітати військовослужбовців із святом священики Центру військового капеланства Української Греко-Католицької Церкви та отці Української Православної Церкви Київського патріархату відвідали усі вісім містечок Навчального центру, де відслужили Літургії та звернулися до бійців із привітанням та духовним словом.

Після завершення молитви, яка відбувалася надворі, священики у їдальнях кожного містечка освятили великодні страви — їх передали військовим мешканці Яворівщини. Парохії Краковецького, Немирівського та Яворівського деканатів УГКЦ відгукнулися на заклик священиків Центру військового капеланства та зібрали збірку продуктів для захисників. У передвеликодню ніч у 184-ий Навчальний центр було доставлено близько двох тонн пасок, яєць, сиру, ковбас. Збірку великодніх продуктів до Навчального центру привезли також отці УПЦ КП. Ці всі Великодні страви були подані військовослужбовцям на сніданок.

«У 184-ому Навчальному центрі налагоджена тісна співпраця зі священиками різних конфесій. Враховуючи те, що курсанти Навчального центру — мешканці усіх регіонів України, ми створили умови, аби і католики, і православні могли задовольнити свої духовні потреби, — зазначив заступник начальника 184-го Навчального центру по роботі з особовим складом підполковник Володимир Безбородов. — Завдяки тісній та системній співпраці із львівським Центром військового капеланства, завдяки їхньому старанню, ми вже не перший рік отримуємо подарунок для нашого особового складу — святкові страви для великоднього сніданку. Я щиро вдячний мешканцям Яворівського району, які рік у рік щедро обдаровують наш Навчальний центр пасками, великодніми яйцями та іншими смачними стравами. Тож завдяки цій підтримці усі військовослужбовці 184-го Навчального центру Великдень святкують в атмосфері народних звичаїв та традицій».

Джерело: www.asv.gov.ua