Пасхальне богослужіння у в’язниці (ЛВК №48)

В цей святковий день у приміщенні тюремної їдальні на богослужіння чисельно зібралися в’язні колонії. Воскресну Літургію очолив військовий душпастир та капелан ЛВК №48 о. Андрій Хомишин. Під час проповіді о. Андрій зазначив, що Господь своїм Воскресінням знищив владу гріха та смерті, які панували над людиною, від яких звільнив кожного з нас.

По завершенні богослужіння в’язничний капелан благословив та освятив паски та продукти для засуджених. До цього Великоднього свята військові душпастирі Львівської архиєпархії разом із адміністрацією колонії виготовили намісні ікони Богородиці та Ісуса Христа, які відтепер додають недільним богослужінням атмосферу церковного храму.

До дня Воскресіння Господнього у храмах Львова на в’язницю вдалося зібрати понад 1500 пасок та інших продуктів. Окрім цього, напередодні у студентському храмі св. Володимира Великого (навпроти Франківської районної адміністрації) та Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла для засуджених зібрали ще й 25 пар взуття та 168 речей одягу. Тому, усім хто долучився до цих добрих справ та всіляко підтримують в’язнів від імені Центру військового капеланства та адміністрації ЛВК №48 висловлюємо щиру вдячність за Вашу підтримку. Нехай Всемогутній Бог благословить та скріплює Вас у радості, здоров’ї та любові.