Парафіяни УГКЦ провели різдвяну акцію для військовослужбовців

Парафіяни УГКЦ у селах Розгадів та Кальне, що на Зборівщині, провели акцію «Поділись пампушком із захисником» повідомляє сайт«20 хвилин». У результаті, для військовослужбовців було зібрано понад п’ять тисяч пампухів, а також інші продукти.

– Наближаються різдвяні свята, які приносять радість народження Спасителя світу – Ісуса Христа. Це свято приносить нам тепло і радість у кожну родину. Зважаючи на обставини, які склались у нашій країні, молодь Марійської Дружини сіл Розгадів та Кальне, що на Зборівщині, о. Іван Гавдяк, пані Марія Рак та жителі двох сіл провели акцію «Поділись пампушком із захисником», – розповідає парафіянка громади УГКЦ у Розгадові Христина Далик.

Мета акції, за словами Світлани Кривуцької, – дати захисникам можливість відчути дух Святвечора, хоча б через можливість споживати традиційні страви. Адже вони далеко від своєї домівки та не мають змоги відчути усієї повноти радості від свят, не мають можливості розділити цю радість з дітьми, дружинами, коханими, батьками, рідними та близькими.

Зібрані гостинці відправлять військовослужбовцям, що перебувають на Донеччині, у Пісках.