Парафіяни Тернопільщини передали бійцям АТО понад 60 тисяч вареників

Цього тижня парафії Великоберезовицького деканату, що на Тернопільщині, організували волонтерську допомогу бійцям, які виконують обов’язок захисту нашої Вітчизни.

Парафіяни передали в зону АТО понад 60 тисяч вареників та велику кількість продуктів харчування, а школярі виготовили вітальні листівки та подарунки із національною символікою. Допомогли у проведенні акції семінаристами Тернопільської Вищої духовної семінарії.

Допомогу відправили до Української добровольчої армії , яка базується у Покровському, а також на передову, військовим, що перебувають в Авдіївці.

Ініціатор акції, о. Василь Брона, що є деканом Великоберезовицького деканату, розповів, що бійцям в АТО відправил повний бус продуктів та речей, а все що залишилося – поїде до військових тернополян, які служать в Маріуполі.

За матеріалами Руслани Стасишин