Паломництво учасників бойових дій, їхніх родин і капеланів до відпустового місця Старосамбірщини

У суботу, 9 липня 2016р, в селі Биличі на Старосамбірщині, у відпустовому місці Самбірсько-Дрогобицької єпархії, відбулася друга єпархіальна проща для учасників військових дій, їхніх родин, капеланів, волонтерів.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний Владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії у співслужінні двадцяти священиків, серед яких були присутні військові капелани.

У контексті свята Співстраждання Пресвятої Богородиці, яка першою показала ціну терпіння, єпископ звернув увагу на те, що і наші людські страждання та сльози мають величезну вартість перед Богом. «Ті смерті, ті рани є скарбом нашого народу.
Владика наголосив на тому, що передусім усі ми потребуємо зцілення тих наших глибоких ран. «Нехай Бог зцілить нас усіх, нехай витре із нашої пам’яті, з нашої душі і серця усяку скверну, усяку ненависть.

Після Богослужіння єпископ подякував усім організаторам та співорганізаторам прощі. Висловив слова вдячності присутнім священикам, волонтерам, військовим капеланам, які, за його словами, були з нашими хлопцями у найскрутніших моментах їхнього життя.

Біля хреста, встановленого в пам’ять Небесної Сотні та Героїв, які віддали своє життя за незалежність України, відслужили панахиду за воїнів та волонтерів, котрі загинули на війні.

Після панахиди до паломників звернувся о. Володимир Нестер, духовний опікун Чудотворного місця та співорганізатор прощі та запросив усіх до спільної трапези: почастувати смачним козацьким кулішем та іншими стравами.

Після обіду сім’ї загиблих героїв зустрілися зі священиками та в родинній атмосфері поділилися один з одним своїми радощами та клопотами, давши обіцянку в майбутньому сприяти в організації молитовних прощ для воїнів у цьому відпустовому місці.

Джерело: Биличі відпустове місце