Паломництво солдатів строкової служби до Крехівської ікони Матері Божої

У неділю, 5 червня 2016 року, солдати строкової служби з військової частини А3546 (м.Львів) за підтримки Фундації св. Миколая здійснили паломництво до Крехівського монастиря святого Миколая Чудотворця.

У монастирі військові разом з отцями та братами обителі молилися Божественну Літургію за мир в Україні, а також кожен учасник паломництва мав нагоду помолитись за свою Батьківщину, родину та побратимів перед чудотворними іконами Крехівської Богородиці та св. Миколая Чудотворця. Для солдатів строкової служби була проведена екскурсія, де вони більше дізналися про історію монастиря. Окрім молитви, паломники відвідали печерний монастир, в якому жили перші монахи та чудотворне джерело Божої Матері, котре відоме цілющою силою своєї води.

По дорозі до Львова солдати завітали до м. Жовква, де відвідали древні храми, прогулялися центральною частиною міста та ознайомились з історією Жовківського замку. Для більшості військових це був перший досвід паломництва до чудотворного місця.

Щиро дякуємо Високопреподобному о. Атанасію Євушу – ігумену Крехівського монастиря святого Миколая Чудотворця за привітну зустріч, цікаву екскурсію та смачний обід, а також кожному, хто завжди підтримує проекти Фундації св. Миколая.

Нехай Господь щедро обдаровує Вас та Ваші родини своїми дарами, здоров’ям, радістю та миром!

Довідка. Фундація – це відділ релігійної місії Центру військового капеланства Курії Львівської архиєпархії УГКЦ. Головним завданням Фундації є, через пропагування особи святого Миколая Чудотворця – великого доброчинця, який щодня у світі потребує добрих рук для продовження своєї місії, підтримувати проекти, які пов’язані з душпастирством (капеланським служінням) серед дітей-сиріт, військовослужбовців, студентів та в’язнів.

Джерело: Капеланство.info