Паломницька поїздка майбутніх офіцерів

У неділю, 16 вересня, військовий капелан брат Юрій Балух із курсантами Національної академії сухопутних військ здійснив паломництво до Крехівського монастиря Святого Миколая Отців Василіян.

Світлини.

Разом із майбутніми офіцерами у храмі Преображення Господнього молились за українське військо, батьків, рідних та близьких перед іконами Матері Божої та святителя Миколая Чудотворця. Окрім відвідин монастиря, спільно із молодими військовими помолились біля джерела, яке відоме своїми цілющими властивостями.

Також відвідали печерний монастир, що знаходиться на Крехівських пагорбах. Хлопці з духівником не лише духовно збагачувались, але й добре фізично відпочили за спільним пікніком.

Мандрівники по дорозі завітали на Страдчанську гору, де спільно молились Хресну дорогу, побували у Печерному монастирі (XI-XIII), біля мощей Блаженних священномученика Миколая Кондрада та дяка Володимира Прийми.

Не відбулась б ця поїздка без ініціативи Центру військового капеланства та підтримки керівництва НАСВ.

kapelanstvo.info