Отця Андрія Зелінського обрано Головою Наглядової ради Українського ветеранського фонду

Андрій Зелінський став Головою Наглядової ради Українського ветеранського фонду.

Обрання Голови тепер дозволить функціонувати нашій інституції наповну. А Наглядова рада не дасть нам схибити.
«Місія Українського ветеранського фонду — допомогти нашим ветеранам повернутися з поля бою міцнішими й сильнішими. Їм будувати Україну завтра. Завдання ж нашої Наглядової Ради — допомогти забезпечити якісний результат уже сьогодні», сказав Andriy Zelinskyy вже як Голова.
Ми раді, що наставниками Українського ветеранського фонду стають такі ціннісні люди.
Андрій Зелінський — це втілення професіоналізму, глибоких знань і мудрості. Він священик Української греко-католицької церкви, лектор, співзасновник і член Наглядової ради «Української академії лідерства», викладач програми «Етика-політика-економіка» УКУ та Інституту лідерства і управління УКУ, публіцист, автор книг.
У 2014 році Андрій Зелінський став першим військовим капеланом при штабі Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. На його рахунку — не одна ротація в районі АТО/ООС.
Його знають у війську сотні, якщо не тисячі військових — до нього приходять і на сповідь, і на розмову, і за порадою.

Ми, у свою чергу, будемо рухатися в рамках стратегії, і впевнено працювати для наших ветеранів і їхніх сімей.

Український ветеранський фонд