Отець Тарас Коцюба: «Люди на Сході заряджені дуже позитивно»

Напередодні Різдва Христового на хвилі радіо «Галичина ФМ» в одній із програм відбулася телефонна бесіда з військовим капеланом отцем Тарасом Коцюбою. Священик розповів, що підготовка до Свят-вечора в зоні здійснення антитерористичної операції відбувається дуже урочисто й інтенсивно.

— Зустріч Різдва серед військовослужбовців — це особливе передчуття. До того ж, перебуваєш у постійній напруженості від очікування передач від волонтерів або від рідних військовослжбовців. Саме зараз велика маса посилок з подарунками рухається на Схід, тож військові капелани мають приємний клопіт: зорганізувати приймання цих посилок та їхню доставку за призначенням. Велика вдячність за цю родоту всім волонтерам, зокрема всім співробітникам радіо ФМ Галичина, — сказав отець Тарас.
З-поміж іншого, на Схід вже надійшло багато посилок із солодощами, теплими речами, сувенірами для дітей, які з різних причин перебувають у так званій «сірій зоні» Гість ефіру розповів, що зараз він разом з вільними від виконання поточних обов’язків військовослужбовцями відвідує дитячі садочки і школи. Дуже приємно, що тут, на Сході України місцеві дітлахи під час зустрічей спілкуються українською мовою, а їхні вчителі та вихователі пишаються цим.
— Передаючи подарунки й цукорки, просто спілкуючись одне з одним, ми обмінюємося приємною святковою енергетикою. Всі люди тут заряджені дуже позитивно. І звісно ж, усі з нетерпінням очікують настання миру, — підкреслив отець Тарас.
Особливо ж серед різдвяних смаколиків виділяються панатони — італійські солодощі у вигляді кексів, що дуже скидаються на паски. Про їхню передачу на Схід особисто поклопоталася лідерка волонтерського проекту «Єдина країна — Единая армия: Підтримай захисника» Лана Борисова. Як і про сушеню, про шипшину, про варення з малини, шоколад…
— На «різдвяні паски» чекаємо з величезним нетерпінням, нам обіцяли доставити їх саме до Свят-вечора. Зробимо все можливе, щоб панатони опинилися на столах наших військовослужбовців, буде чим розговітися після посту, — підбив підсумок отець Тарас.

Джерело: galychyna.fm