о.Любомир Яворський

Отець Любомир Яворський привітав нацгвардійців-психологів з випуском

26 березня відбувся достроковий випуск офіцерів факультету Національної Гвардії України. Привітати випускників на свято прибув о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

«На жаль, сьогодні ви випускаєтеся передчасно, адже українська армія дуже потребує психологів у цей нелегкий час, – звернувся о. Любомир до військовослужбовців. – Ви починаєте своє служіння з війни. Нехай кожен ваш крок буде супроводжуваний Богом, адже ваше служіння подібне до капеланського. Бажаю вам витривалості у виконанні ваших обов’язків. Будьте завжди відкриті на співпрацю з військовими капеланами», – попросив отець.

3_800x533

Завдяки проекту «Врятуй життя», що відбувається в українській діаспорі, а саме в Торонтській єпархії УКГЦ, у День Національної Гвардії Департаментом було закуплено та вручено випускникам укомплектовані наплічники, а також молитовники, образки та вервиці. Всього о. Любомир Яворський під час свого візиту передав 20 наплічників для молодих нацгвардійців.

2_800x533

4_800x533

1_800x533

Департамент військового капеланства

Фото Вадима Голуба