Особлива Літургія відбулась у стінах Гарнізонного храму

12 липня, 0б 11 год., у Гарнізонному храмі Свв. Апп. Петра і Павла відбулася Божественна Літургія з нагоди храмового празника – дня Святих Верховних апостолів Петра і Павла – за участю преосвященішого владики Павла (Хомницького) – єпископа Стемфордської єпархії УГКЦ (США).

У Гарнізонному храмі часто відбуваються Божественні Літургії, але ця була по-особливому цінною для кожного капелана, кожного священослужителя, а особливо для настоятеля храму – о. Степана Суса.

Єпископ Павло, який прибув до Львова із США, сказав особливі слова під час Літургії:

“Петро і Павло були насправді дивною парою. Один з них був простим рибалкою, а інший – вченим чоловіком, який спочатку був противником християнства. Але Ісус Христос саме через них обох прийшов до людей, щоб нагадати про те, що кожен на своєму місці може жити на славу Божу і творити добрі справи”.

О. Степан Сус у кінці Літургії подякував усім отцям, капеланам, державним діячам, вірянам, які прийшли у цей день до храму, щоб розділити це величне свято. А також додав, що це перші іменини преосвященішого владики Павла в Україні.

На Літургію також прибули військові капелани з Америки.

mk3_9413

Гарнізонний храм – військова обитель міста Лева. Святиня, яка своєю віковічною історією демонструє, що не раз боролась за право існування. Це храм – душа, храм, у якому спів хору нагорі і справді здається ангельським. Зараз у храмі проводиться другий етап реставрації цінних фресок, а це означає, що ця будівля покаже Львову і Україні нове, але таке знайоме і дороге обличчя.

Також поблизу церкви дівчата-волонтери розмістили стіл зі святковими смаколиками, кошти з продажу яких підуть на найнеобхідніші речі для наших захисників.

У храмі лунали прекрасні голоси квінтету “P&P”.

А на завершення урочистого святкування храмового свята на площі перед храмом заграв оркестр Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного. Усі твори були патріотичні і дуже щирі. А от виконання “Ще не вмерла Україна” завершило виступ оркестру вигуками у натовпі: “Слава Україні! Герояи слава!”

kapelanstvo.info