Організація «Союз Українок» вкотре організувала різдвяне свято для військовослужбовців строкової служби

На Христове Різдво 7 січня 2016 року членкині громадсько-просвітницької організації «Союз Українок» м. Івано-Франківська відвідали військовослужбовців льотної частини.
З вітальним словом виступила голова СУ Івано-Франківська Мирослава Микитюк і голова СУ Івано-Франківщини Уляна Шведюк.
imageо.Миколай Микосовський, ЧСВВ, церкви Царя Христа (Івано-Франківськ), розповів солдатам про народження Спасителя, поблагослови їх на добру службу, здійснив мирування та окропив свяченою водою.
Прозвучали вітальні колядки та віншування у виконанні представників церковного хору «Надія» (регент Михайло Гуйдаш) і солістів хору СУ «Берегиня». Солодощі, привезені в дарунок, осолодили військовим різдвяне свято.
За традицією, котра зародилася в 1990 році і якій виповнюється 27-ий рік, «Союз Українок» міста і навколишніх сіл (Угорники, Микитинці, Вовчинець, Хриплин, Опришівці) привітав перед тим в актовій залі парафії Царя Христа військовослужбовців другої частини – Національної Гвардії, які прибули туди після св. Літургії на святковий обід.
Найактивніші учасниці привітань: Любов Юрків, Стефанія Сокира, Катерина Остафійчук, Марія Грушецька, Оксана Рущак, Раїса Романюк, Марія Вуянко, Орися Оленчак, Христина Бажан, Ксенія Іванишин, Ярослава Мельник, Марта Оленчак.
Особливо запам’яталися й порадували всіх спільні колядки та віншування у виконанні молодого і старшого покоління, котрі лунали над військовим містечком, немовби повідомляючи світові, що в цих стінах теж народився Ісус Христос, а це означає, що тут зміцніла віра в майбутнє, зросла надія на краще і заодно укріпилася любов до ближнього, до сім’ї (родини) та цілої України.

Христос рождається! Славімо Його!
Мирослава Микитюк,
голова СУ м. Івано-Франківська