Оголошення про початок проекту «Листи війни»

Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ в рамках проекту «Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)», оголошує про початок проекту «Листи війни».

До участі в Проекті запрошуються батьки, дружини (чоловіки), діти (від 15 років), брати (сестри), бабусі (дідусі) загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур, а також побратими, які втратили близьких друзів на війні. 

Проект проводиться у форматі написання листа до своєї близької людини, яка загинула під час виконання обов’язків щодо захисту цілісності та незалежності Батьківщини (АТО/ООС). Лист має бути оформлений на аркуші формату А4 та мати обсяг до однієї друкованої сторінки.

Листи слід надсилати з короткою інформацією:

– про автора (ПІБ, рік народження, статус, місце проживання, контактний телефон);

– про полеглого Героя (ПІБ, де і коли народився, де і коли загинув);

– 2-3 фотографії з сімейного архіву.

Листи до Проекту приймаються в електронній та друкованій формі з 1 травня до 30 вересня 2020 року на електронну адресу donation4ua@gmail.com та за адресою: м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 5, 2 поверх, офіс 213, тел.0968498057,координатор проекту Наталія Дубчак.

За згодою авторів листи публікуватимуться на офіційній сторінці Департаменту військового капеланства та інших засобах масової інформації до Дня матері (листи від матерів), до Дня Незалежності України (листи від інших родичів) та до Дня Захисника України (від побратимів), а також можуть бути використані організаторами у інших проектах.

За результатами Проекту відбудеться друк листів окремим виданням та показ моновистав «Листи війни» у різних регіонах України.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ