Одеський Вертеп завітав до військових у госпіталі

Молодь парафії одеського храму святого Апостола Андрія Первозванного 10 січня представили театралізоване Різдвяне дійство військовим, які зараз перебувають на лікуванні в військовому госпіталі міста Одеса.

Організовувати молодіжний Вертеп на парафії – стало вже хорошою традицією. Особливість цьогорічного вертепу в тому, що зібрані кошти будуть передані на підтримку військових котрі сьогодні перебувають на передовій.

imageПрихід вертепу в госпіталь став приємним сюрпризом для військових. Чимало з них колядували разом із учасниками, дехто навіть підігравав на музичних інструментах. Такі відвідини довподоби бійцям, адже допомагають відволіктися від лікарняних буднів та покращують психоемоційний стан військовослужбовців.

Варто зазначити, що збір коштів для військових парафіяльним Вертепом триває і досі в різноманітних закладах міста.

Повідомив о. Руслан Остафій

Джерело: Дивенсвіт