О. Андрія Зелінського обрано членом наглядової ради Українського ветеранського фонду

Заступника керівника Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ і радника Глави УГКЦ зі стратегії комунікації о. Андрія Зелінського було обрано членом наглядової ради новоутвореного державного Українського ветеранського фонду.

До складу наглядової ради новоствореної установи ввійшли по три представники від Міністерства ветеранів і громадських організацій і три іноземці. Отець Андрій Зелінський представляє громадську організацію «Життя після війни».

«Україна має майбутнє. І творити його нам, її громадянам. Важлива місія в цьому процесі належить саме ветеранам, які добре розуміють ціну нашої свободи та гідності, нашого права на день прийдешній. Як на мене, Український ветеранський фонд може сфокусувати увагу та ресурс держави на тому, аби особистий досвід і потенціал кожного її захисника згодом ставав потужним інструментом для розвитку та більш ефективної інтеграції України у світ, сповнений нових викликів», – так о. Андрій обґрунтовує важливість роботи Українського ветеранського фонду.

«Наше майбутнє сьогодні в руках захисників України. Український ветеранський фонд має допомогти українському суспільству не забути про це завтра. У людських серцях війни тривають значно довше, ніж на полі бою. Фонд може стати якісним інституційним механізмом для забезпечення тотальної перемоги – у серці ветерана та в повоєнному українському суспільстві. Моя роль у фонді – сприяти тому, аби наша перемога таки стала тотальною», – зазначає священник.

Довідка

Ініціатива створення Українського ветеранського фонду – державної бюджетної установи, яка забезпечуватиме підтримку ветеранів війни, членів їх сімей, родин загиблих подальшою реабілітацією та реінтеграцією до мирного життя через відповідні проєкти, – належить Міністерству у справах ветеранів України. Запущено його 1 січня 2022 року.

news.ugcc.ua