Нова школа у 184-ому Навчальному центрі

Колектив 184-ого Навчального центру зробив чимало з розбудови та створення потужної навчально-матеріальної бази. Нещодавно відбулось урочисте відкриття школи операторів протитанкових ракетних комплексів. Благословив військових на успішне навчання та добру службу отець Тарас Свищ. 

На даний час школа ПТРК є актуальною. Вона була створена для вивчення сучасних методів боротьби з броньованою технікою супротивника, адже прогрес не стоїть на місці: зброя та техніка розвивається і військовослужбовці повинні мати відповідну підготовку для того, аби досконало, володіючи протитанковими ракетними комплексами, знати слабкі місця ворожої техніки.

Зараз йде підготовка військовослужбовців за протитанковим ракетним комплексом «Корсар» і «Стугна».

В свою чергу, присутній на урочистостях командувач ракетних військ і артилерії Збройних Сил України – заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Горбильов подякував колективу, привітав і зазначив, що навчатись у школі підготовки фахівців ПТРК почесно, адже саме тут військовослужбовці можуть отримати гідну військову підготовку, завдяки якій лави Збройних Сил поповняться справжніми, патріотично налаштованими професіонали.

kapelanstvo.info