Ніхто не забутий! В Ірпіні молилися за загиблих воїнів АТО

У суботу, 9 грудня 2017 року, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що в м. Ірпінь, відбулися поминальні молитви за військових, полеглих в АТО.

Божественну Літургію та Панахиду відслужили військово-медичний капелан о. Віталій Воєца та настоятель громади о. Мирослав Латинник. На молитві були присутні батьки загиблих в зоні АТО військовослужбовців.

Коли навколо вирують життєві клопоти, щоденна суєта, ми не вправі забувати про героїчний подвиг наших хлопців, котрі “померли, щоб ми жили”…!

У своєму слові настоятель громади о. Мирослав подякував батькам за синів, заохочував до спільних молитов за мир, спокій та усіх побратимів. Також подякував за організацію спільної поїздки батьків полеглих захисників України до замку в Радомишлі, що відбулася минулого місяця.

Щиро дякуємо і Наталії Дубчак, яка сама, як мати загиблого героя Олександра Єрмощенка, стала мамою для багатьох наших хлопців та підтримкою для батьків, дружин і дітей наших захисників…

2

Після молитви кожен отримав пам’ятний подаруночок.

Пригадуємо, що така молитва у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Ірпіні буде відбуватися в ОСТАННЮ СУБОТУ кожного місяця.

Молимося та запрошуємо приєднуватися до спільної молитви!

Повідомив отець Віталій Воєца, військово-медичний капелан УГКЦ