Невідомі викрали греко-католицького військового капелана у Севастополі

Сьогодні, безпосередньо з церкви парафії Успіня Пресвятої Богородиці м. Севастополь, невідомі озброєні люди викрали і вивезли у невідомому напрямку отця Миколу Квича, пароха парафії.
Цю інформацію підтвердили парафіяни, які були на богослужінні, та у телефонній розмові дружина о. Миколи.
Неодноразово, упродовж березня 2014 року, священики УГКЦ отримували погрози в усний чи письмовий спосіб з вимогою залишити територію Криму. Але усі душпастирі вирішили не покидати своїх вірних, особливо у такий складний час.
Отець Микола, крім обов’язків пароха, виконує у Криму обов’язки Головного військового капелана УГКЦ. «Це, – на думку о. Яворського, – могло стати причиною таких дій озброєної “самооборони Криму” щодо нього».
Місце перебування священика досі невідоме. На телефонні дзвінки він не відповідає.

Департамент інформації УГКЦ