Неподалік Варшави святкуватимуть 25-ліття відродження в’язничного душпастирства польських католицьких капеланів

18-22 жовтня 2015 року, у Центрі з підготовки кадрів Польської тюремної служби (у Попово-Парцелє, неподалік Варшави) на тлі традиційних у жовтні реколекцій відбуватимуться святкування 25-ліття відродження в’язничного душпастирства польських католицьких капеланів. На запрошення Польського в’язничного душпастирства і з благословення керівника Департаменту УГКЦ з душпастирства силових структур України владики Сокальсько-Жовківського Михаїла Колтуна в Попово перебуватиме делегація Української Греко-Католицької Церкви з 7 капеланів. Реколекції і професійний вишкіл є щорічним заходом навчання та духовної обнови, для священиків, що були покликані Церквою до служіння у тюрмах. В програмі – духовні вправи та фахові лекції з пастирської практики. Під час відвідин співбратів по служінню відбудеться презентація душпастирського служіння Української Греко-Католицької Церкви для польських капеланів.