Неділя всепрощення у нацгвардійців Тернополя

Початок посту – час духовної пустелі, покути, покаяння, а також час прощення. В ньому пізнаємо себе, той світ від якого так часто тікаємо. Обманути самого себе ще ніхто не зміг, отож це сприятлива нагода зустрітись з собою на одинці.
В цей час ми віднаходимо Приятеля-Христа  про якого забуваємо, якого так часто зраджуємо, захоплені своїм самолюбством та недовірою. Це Він супроводжує нас протягом нашого життя до Емаусу, де відкривається нам у таємничий спосіб. Усвідомлення присутності Христа у нашому житті відкриває для нас розуміння, хто такий ближній, з яким перебуваємо протягом дня чи просто особа, яку бачимо вперше в нашому житті.
Сиропусна неділя, власне той час, в якому через прощення один-одному досвідчуємо віру, надію та любов. Для військових, що мають справу щодня зі зброєю, берігати та захищати український народ та Батьківщину, таке самопізнання є вкрай необхідним.
У Тернопільській частині НГУ військовослужбовці разом із капеланом о.Миколою (Квичем), та братом Павлом (Боняківським), мали нагоду через взаємне прощення зробити крок до самопізнання, терпеливості, порозуміння.
Надіємось, що ці переживання допоможуть кожному з нас гідно провести час Великого посту та з радістю  зустріти свято Христового Воскресіння.
IMG-8e06391a7a3c80b4482cea43fcc28fac-V
IMG-0028fe969377c091d47d5fe710c18e62-V
Повідомив о. Микола Квич