Неділя Про блудного сина в УГКЦ – День особливої уваги до в’язничного служіння.

Влітку 2010 року Синодом Української Греко-Католицької Церкви було проголошено Неділю про Блудного Сина Днем особливої уваги УГКЦ до в’язничного служіння. Було прийнято рішення про проведення єпархіальних збірок на місцеві потреби в’язничного душпастирства, оскільки це важливе служіння потребує належної підтримки. 2016 року цей день припадає на 28 лютого.

Церква бажає заохотити всіх священиків і вірян ревно помолитися про визволення в’язнів. Багато синів і доньок нашої Батьківщини опинилися в неволі у ворога, що розв’язав війну проти України як суверенної держави. Ми не повинні засмучуватись випробовуваннями та Божими допустами, але посилити нашу молитву. Найперше помолімося за тих, хто став жертвою терору, незаконного поневолення і злочинів проти людяності.

У праці із в’язнями пенітенціарне душпастирство УГКЦ приділяє особливу увагу темі надолуження за злочини та потребі вибачення. Одним із завдань в’язничного служіння є допомогти досягнути повного примирення з потерпілою стороною. До цієї праці Церква закликає капеланів і волонтерів пенітенціарного служіння.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ