Недільна Свята Літургія у Військовому ліцеї імені Героїв Крут

У неділю, 30 жовтня 2016 року, у каплиці святого Миколая, що у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, відбулась Божественна Літургія за мир в Україні та українське військо.

Разом із вихованцями молився о. Андрій Сіданич, військовий душпастир навчального закладу, та піддиякон Юрій Балух, капелан Центру військового капеланства ЛА УГКЦ.

Під час спільної молитви ліцеїсти чисельно приступили до Святих Тайн Сповіді та Причастя. Після Літургії вихованці ліцею спілкувалися із капеланами на духовні теми.

Довідка. Душпастирі Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ вже впродовж тривалого часу дбають про духовне та молитовне виховання ліцеїстів. Зокрема, разом із вихованцями цього військового закладу вони щонеділі моляться Божественну Літургію, проводять для них уроки християнської етики, релігієзнавчий гурток. Відтак, в межах цього гуртка капелани організовують для юнаків паломництва до чудотворних місць (Зарваниця, Крехів, Унів, Страдч), зустрічі з цікавими людьми, екскурсії храмами, музеями, монастирями Львова та області.

Джерело: Капеланство.info