Недільна молитва за мир в Україні разом із захисниками

У неділю, 7 серпня 2016 року, в день празника Успіння св. Анни, військові капелани Львівської архиєпархії молилися Божественну Літургію з першокурсниками Академії ім. П. Сагайдачного та провели спільну молитву з військовиками на Яворівському полігоні. 

Разом із першокурсниками Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного молились за мир в Україні капелани о. Андрій Сіданич – капелан Ліцею ім. Героїв Крут, о. Мирон Горбовий та піддиякон Юрій Балух, капелани Академії Львівської архиєпархії УГКЦ.  Під час молитви юнаки та дівчата приступили до Святих Тайн Сповіді та Пресвятої Євхаристії. По завершенні спільної недільної молитви, молодь мала нагоду поспілкуватись із душпастирями на духовні теми, а також отримати від них у подарунок дерев’яні натільні хрестики.

Окрім того, в цей день капелани Львівської архиєпархії УГКЦ відвідали солдатів строкової та контрактної служби у 184-у Навчальному центрі Національної  академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Там помолились Божественну Літургію за українське військо, здоров’я рідних та близьких людей. Під час богослужіння захисники Батьківщини приступили до Св. Тайн Сповіді та Євхаристії. Наприкінці відвідин душпастирі поблагословили солдатам натільні дерев’яні хрестики та побажали військовослужбовцям завжди перебувати у єдності з Богом, берегти єдність між собою, допомагати одні одним, захищати слабких, пам’ятати про важливість щоденної приватної молитви і впевнено слідувати до святості до якої ми всі покликані.

Вже традиційно по завершені молитви капелани провадили духовні бесіди із солдатами строкової та контрактної служби, які перебувають у військових поселеннях Яворівського полігону.

Джерело: Kapelanstvo.info